Gönderen Konu: Esrar ve Cinsel yaşam  (Okunma sayısı 32404 defa)

Çevrimdışı escobar53

• Üye
  • *
  • Herkesin kafası kendine.
    • http://www.cannabist.net/forum
Esrar ve Cinsel yaşam
« : Ocak 21, 2008, 01:09:21 ÖÖ »
   Esrar eminimki bu sitede bulunan çoğu kişi için hayatın bir parçası madem vazgeçemiyoruz bununla devam edeceğimiz hayat boyunca nasıl hayatımıza monte edeceğiz bu mereti bunu düşündünüzmü hiç.Fazla şekilde içilen esrar cinsellik te bile bir dez avantajtır ilk yıllar bunu hissedemesenizde ilerleyen yıllarda sizi fazlasıyla etkileyecektir etkilenmemenin tek yolu ise az ve ara vererek içmektir bunu bilip buna göre içerseniz rahat edersiniz benden tavsiye sevgiler,saygılar.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı brok

• Üye
  • *
  • toparlanın.. gitmiyoruz..
Ynt: Esrar ve Cinsel yaşam
« Yanıtla #1 : Ocak 24, 2008, 01:56:51 ÖS »
kesinlikle katılıyorum. cinsel yaşamda olmasada olur ama olduğu zaman farklı olur tabi ..
hastalığı ve aynı zamanda reçetesinide yazmışın tşk..

Çevrimdışı leonides

• Üye
  • *
  • Hayallerin sahip olduğun en büyük güçtür...
« Yanıtla #2 : Ocak 24, 2008, 11:48:46 ÖS »
Az ve aralıklarla ıctıgım ıcın cınsel anlamda dezavantajını gormedım hatta esrarla daha buyuk haz aldıgım kesın. Asırı ıcseydım ne olurdu bılmıyorum ve bılmedıgım konu hakkında bır yorum yapmakta ıstemıyorum. Yasadıklarınızdan ornek verdıgınız kesın oldugu ıcın saygı duyarım tavsıyenıze. Egerkı bırgun olurda bunu fazla fazla ıcmeye baslar abartırsam tavsıyenız aklımda olacaktır emın olun. Tesekkurler.

Çevrimdışı escobar53

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ocak 25, 2008, 01:06:13 ÖÖ »
Bu sitede üstlendiğim misyon tecrübelerimi paylaşmak ve bunu yaşayabilecek olanların bilinçli olmalarını sağlamak benim tecrübelerime önem verdiğiniz için esas ben teşekkür ederim sevgiler,saygılar.

Çevrimdışı gitarındumanı

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Şubat 28, 2008, 11:52:00 ÖS »
iyi de arkadaşlar ne oluyo da cinsel yaşamımız da sorunlar yaşıyoruz bi anlatın bakalım ben tırsmaya başladım ya saygılar herkese

Çevrimdışı escobar53

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Şubat 29, 2008, 10:54:47 ÖÖ »
Çok içen insanlarda onu içmeden cinsellik yaşamak istemiyor veya o olmadan zevk alamıyor gibi sorunlar oluşabiliyor kardeşim ama bu içmenin kararına getirilmesiyle son bulabiliyor yani fazla kapılmamak lazım bu dumanın peşine azı karar,çoğu zarar. ;)

Çevrimdışı overdose

• Sessiz Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Şubat 29, 2008, 08:19:12 ÖS »
kısa vadede düşünürsek ilginç bir deneyim aslında.. özellikle beraberce sigaranızı içip ardından beraber olduğunuz insan "one night stand" olayının diğer yarısı değil de gerçekten sevdiğiniz, değer verdiğiniz ve duygusal yaklaştığınız birisiyse.

yaşanması gerek diyorum.. en azından bir kere  :)

Çevrimdışı sappy

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Mart 06, 2008, 09:04:28 ÖS »
esrar ve cinsel yaşam - esrar ve mastürbasyon - esrarın tahrik gücü - esrar içtikten sonra geç boşalma - esrar içip ön sevişmeyi uzun tutma -
insanların esrar içip cinsel yaşamları veya o cinsel yaşantının esrar içtikten sonraki psikolojisi açıkcası beni ilgilendirmiyo:) ben bileceğim şeyleri biliyorum. sakın yanlış anlamayın hani bu benim kendi fikrim yoksa burda bunların da konuşulması gerektiğini,paylaşımların olabileceğini söyleyen arkadaşlar olabilir..kendi düşüncem bunlar rahatsız olmayın.
başlığı açan arkadaşı merak ettim doğrusu:) dobra dobra

Çevrimdışı escobar53

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Mart 07, 2008, 04:50:15 ÖS »
Dobra olmana sevindim kardeşim bizim herkesin fikrine genel ahlak kuralları içinde olduktan sonra saygımız var buna inan herkesin kafası kendine felsefemiz daimdir.Bu başlığı açma amacım ise tecrübelerimi,bilgilerimi paylaşmaktır malum burda herkes 38 yaşında değil birde beni gerçekten merak ettiysen orda avatarın altına msn im var eklersen merakını gidermek için elimden geleni yaparım kardeşim sevgiler,saygılar

Çevrimdışı sappy

• Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Mart 07, 2008, 05:00:11 ÖS »
hayvanlar koklaşarak birbirlerini tanıyorlar insanlar da konuşarak.. biz de burada yazışarak anlaşmaya calışıyoruz..bu yazışmalar bazen yanlış anlaşılmaya vesile oluyor.. örneğin yazmış olduğun bir yoruma istinaden -hadi lan ordan - -. desem şimdi hemen vay efendim sen nasıl konuşuyorsun diye eleştri alabilirim ama bilinmez ki samimi biri olduğum için o lafı gülerek söyledim.
 biz aile saygısı, sevgisi altında büyümüş, mahalle kültürün de yetişmiş bir kuşağız (en azından ben öyleyim ve burdaki bir çok arkadaşta bu kuşakta sanırım) .. eleştriye açık olmalı insan. eleştiren de dozu kaçırmamalı..göründüğü gibi ben uzatıkca yazımı toparlamakta zorlanıyorum..hoşça kal escobar

Çevrimdışı masroom

• Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Mart 21, 2008, 03:04:31 ÖÖ »
simdilik sex esnasında kafam guselken duyguları daha yogun yasadıgımı hıssedıyorum :) ama ılerde ne olur bılmem :)

Çevrimdışı Cray

• Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Haziran 10, 2008, 12:58:51 ÖÖ »
Çok korktuğum bir konu bu benim.
2 yıldır düzenli olarak hergün içtiğimi hesaba katarsak, benim gerçekten dikkatli olmam gerekiyor yavaştan.
Bilgi paylaşımı için teşekkür ederim.

Çevrimdışı The_gogo

• Üye
  • *
  • ONLy TRaNCE
« Yanıtla #12 : Haziran 22, 2008, 02:18:32 ÖÖ »
valla hiç böyle bir tecrübem olmadı ama geç boşalma ve zevk hissinin daha çok yaşandığını bilirim.çok fazla içmediğimden bunun cinsel yaşamımı etkilediğini düşünmüyorum çok içenlere bir danışmak lazım  :)

Çevrimdışı shakespeare

• Üye
  • *
  • O Simdi Fahise...
« Yanıtla #13 : Ekim 26, 2008, 06:27:17 ÖS »
belki de konsantrasyondan kaynaklaniyor ama,benim esrar etkisindeyken daha yogun hazlar yasadigim bi gercek.

ama uzun süre sadece esrar icip sex yapip,daha sonra bos kafayla sex yapilinca tatsiz tuzsuz geliyor.bosalmaya endeksli bi spor gibi...

tabi bunun düzelmesi icin en az iki ay birakmak gerekiyor.ben kendimden biliyorum.bos kafayla birkac kez sevisip,kaygilanmaya gerek yok.hersey düzelecek,zamanla...

Çevrimdışı WeeDer

• RdvN
  • Üye
  • *
  • Yoq HaLimi GeLip SoRan..
« Yanıtla #14 : Mart 13, 2009, 09:58:36 ÖS »
elizabethe muhteşem bi görünüm verir :D

Çevrimdışı sildur

• Üye
  • *
« Yanıtla #15 : Haziran 04, 2009, 02:57:03 ÖÖ »
İlk başlarda gayet hoşken zamanla yok etti cinsel yaşamımı. Hani iktidarsızlık falan değil. Aramaz oldum. Nasıl oldu demeyein ben de iş işten geçtikten sonra ayıktım.
Otun verdiği motivasyon ve yoğuun tembellik, umursamazlık öyle hayvan oğlu gibi bir şey yaptı çıkardı bir ara :D

Çevrimdışı Grinder

• Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Haziran 07, 2009, 04:20:18 ÖÖ »
Cogu zarar azi yarar. Abartilmazsa faydali bile oldugunu söyleyebilirim.

Çevrimdışı muamma

• Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Ekim 03, 2009, 01:49:12 ÖÖ »
mevzunun hemen akabinde alınan bir tek nefes yok mu cihana değer

Çevrimdışı Relaxation

• Üye
  • *
  • ♪peace, ♥love, ۩unity, ♀♂respect♀♀
« Yanıtla #18 : Kasım 23, 2009, 10:14:11 ÖS »
bi iki nefeste bikaç saat boşalmıyabiliyorum, fazla geldiyse duman ama ereksyon sorunuda olabiliyo iyi ayarlamak lazım vezirde eder rezilde :D

bigbongtheory

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Kasım 24, 2009, 01:11:56 ÖÖ »
fazla azdırıyo, ne limit ne tabu bıraktırıyo
;D

bigbongtheory

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Kasım 24, 2009, 01:23:05 ÖÖ »
Valla tabular duruyor abi. Cem Yılmaz'ın dediği gibi balık alıp pulları bir tarafımıza sokmuyoruz ;D

berlin;
tabu dedik,

bu sapıklıga giriyo

;)

Çevrimdışı mavi çilek

• Üye
  • *
  • acıların kadını
« Yanıtla #21 : Kasım 25, 2009, 02:29:59 ÖÖ »

ilk önce göz göze,
el ele,
yan yana,
dudak dudağa,
g** g**e,
sonra git öteye yani

bigbongtheory

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Kasım 25, 2009, 03:52:36 ÖÖ »

ilk önce göz göze,
el ele,
yan yana,
dudak dudağa,
g** g**e,
sonra git öteye yani

bunun üzerine;
herkeze 20 parmagın, 20 dakikalık macerasını
Big BONG Theory ve Fuck Google, Ask Me!  8)
production iftiharla sunar

;)

Çevrimdışı selen

• Üye
  • *
« Yanıtla #23 : Aralık 16, 2009, 09:37:54 ÖS »
slm arkadaşlar.arkadaşlarımızın bir kaçınının söledikleri oldukça doğru bazılarının ise zamanla alakalı olarak yalnış.22 yaşında bir bayan olarak yaklaşık 4 sendir kullanıcısıyım ve oldukça fazla kullanıorum.ilk zamanlar CİNSEL YAŞAM oldukça keyifili gelior doyumsuz haz doruklaırnlarında oluyor insna ama zamanla azalıyor bu duygu herseye azaldıgı gibi  ve bir müddet sonra esrar olmadan zevk alınmaz hale geliyor veya kaba bir değişle uzun sureli partneriniz varsa hersey yapmak için oluyor arkadaslara tavsiyem kesinkle esrarla sevişme,cinsel birleşim yolluna girmeyin.ilk zamanlar oldukca keyifli sonrasında bir ızdırap.yaşadım biliyorum şimdi ise bunu bırakmamnın peşindeyim umarım nasip olucak en azından bırakmasam dahai hiç bir erkekle bir birleşim olmasını istemiorum.esrar alıskanlık yapıor evet ama yanı sıra insanın hayatında hayatını sonuna kadar vazgecemicegi alıskınlıklarında kendisiyle getirior.biraz karısıklık oldu yazılarımda ama kafam ii.  :D  :D

Çevrimdışı Grinder

• Üye
  • *
« Yanıtla #24 : Aralık 16, 2009, 09:58:45 ÖS »
slm arkadaşlar.arkadaşlarımızın bir kaçınının söledikleri oldukça doğru bazılarının ise zamanla alakalı olarak yalnış.22 yaşında bir bayan olarak yaklaşık 4 sendir kullanıcısıyım ve oldukça fazla kullanıorum.ilk zamanlar CİNSEL YAŞAM oldukça keyifili gelior doyumsuz haz doruklaırnlarında oluyor insna ama zamanla azalıyor bu duygu herseye azaldıgı gibi  ve bir müddet sonra esrar olmadan zevk alınmaz hale geliyor veya kaba bir değişle uzun sureli partneriniz varsa hersey yapmak için oluyor arkadaslara tavsiyem kesinkle esrarla sevişme,cinsel birleşim yolluna girmeyin.ilk zamanlar oldukca keyifli sonrasında bir ızdırap.yaşadım biliyorum şimdi ise bunu bırakmamnın peşindeyim umarım nasip olucak en azından bırakmasam dahai hiç bir erkekle bir birleşim olmasını istemiorum.esrar alıskanlık yapıor evet ama yanı sıra insanın hayatında hayatını sonuna kadar vazgecemicegi alıskınlıklarında kendisiyle getirior.biraz karısıklık oldu yazılarımda ama kafam ii.  :D  :D

Bu yüzden azi yarar cogu zarar diyorum. Hafta sonu icicisi isen kötü etkisini pek hisssetmezsin ama sadece hafta sonu ile sinirli tutabilmek icin de iyi irade lazim.

Çevrimdışı selen

• Üye
  • *
« Yanıtla #25 : Aralık 17, 2009, 09:27:22 ÖS »
vallahi arkadaşım hersey donem donem onceleri hafta sonu olur sonrasında hafta içine yayar vs.kulanım deil önemli olan sureç ne kadar surece yayarsn o kadar boku cıkıyor olayın.ayda bir dersek zarar vermez anca cinsellige ve beyne vs vs.ama yalnıs her hafta sonu içincede bıkıyorsun aynı sekilde ya istemiorsun yada mecburiyet bunu yasamak için yasıyorsun.buda dierleri gibi önemsiz bir duygu gibi oluyor.sadece tek anlamlı olan yalnız kalma korkusu en buyk acıdır yalnızlık bu yuzden bunuda hayatında bir insan olmak adına yaparsın eziyete donusur işteee. ::)

Çevrimdışı Goztepe

• Üye
  • *
  • Sarıcağın tek bi sigara var oda börek!
« Yanıtla #26 : Aralık 18, 2009, 12:31:25 ÖÖ »
Yaklaşık 4 yıldır hergün en az 2 sigara içiyorum maşallah saat gibi tabiki ileride problem yaratıcağını biliyorum boş sigaranın bile zararı var bunun nasıl olmasın anlamadığım konu haftasonu içiciliği keyif için haftasonunu mu beklicem

Çevrimdışı Grinder

• Üye
  • *
« Yanıtla #27 : Aralık 18, 2009, 02:32:37 ÖÖ »
Yaklaşık 4 yıldır hergün en az 2 sigara içiyorum maşallah saat gibi tabiki ileride problem yaratıcağını biliyorum boş sigaranın bile zararı var bunun nasıl olmasın anlamadığım konu haftasonu içiciliği keyif için haftasonunu mu beklicem

Hafta ici is / okul vs hayatini hic etkilemiyorsa sorun yok. Hafta ici ender icerim ama cuma cumartesi evde ya da bir yere gitmeden icmeyi ihmal etmem. gerci bu aralar biraz ara verdim.

Çevrimdışı darkseed

• Üye
  • *
« Yanıtla #28 : Aralık 18, 2009, 10:56:20 ÖÖ »
mümkünse bi aşk bi iş hayatıma girmesin

Çevrimdışı JoukLe

• Üye
  • *
« Yanıtla #29 : Aralık 25, 2009, 02:23:04 ÖS »
Fazla haz yaşandığında kafa aşırı yükselebiliyor,kifayetsiz kalabiliyosun.

kişiye göre değişir...hergün içen biriyim, şuana kadar böyle bir problemle karşılaşmadım.
Fakat erken ereksiyon problemi olabiliyor, bu konuda hemfikirim.