Gönderen Konu: Esrar içen biri,nasıl bir kişiliğe sahip olur?  (Okunma sayısı 92417 defa)

Çevrimdışı thekayser

• Üye
  • *
  • hayat bir kumardır
Ynt: Esrar içen biri,nasıl bir kişiliğe sahip olur?
« Yanıtla #90 : Kasım 11, 2009, 06:44:55 ÖS »
aklıma eski bi zaman bi kanalda yayınlaşmıştı otcu baba die bi adam o geldi :))))))
gençleri toplayıp bedavadan sigara içiriodu otcu baba

;D ;D ;D
beni kafadan koparmışdı il izlediğimde.işde bazıları torbacısına dayı der bazılarıda hoca

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı mavi çilek

• Üye
  • *
  • acıların kadını
« Yanıtla #91 : Kasım 11, 2009, 06:49:14 ÖS »
Esrar içen biri,nasıl bir kişiliğe sahip olur?

eğer psikolojik rahatsızlığı olan kişi  uzun süre ot içip yanlız kalırsa mübarek insan "otcu baba" olma ihtimali yüksektir yada "otcu teyze"

;D ;D ;D

Çevrimdışı shakespeare

• Üye
  • *
  • O Simdi Fahise...
« Yanıtla #92 : Kasım 11, 2009, 08:23:36 ÖS »
aynen katiliyorum,psikoloji ve esrar dengesi iyi ayarlanmali.

Çevrimdışı umut_x

• Sessiz Üye
  • *
« Yanıtla #93 : Kasım 15, 2009, 01:20:25 ÖS »
P.A.R.A.N.O.Y.A  omu geldi bumu geldi omu gördü azmı aldık nanemi vs, vb ... :S

Çevrimdışı nidhogg

• Üye
  • *
« Yanıtla #94 : Kasım 15, 2009, 01:36:14 ÖS »
hem yaratıcı hem de unutkan olabilir. genelde bu ikisi birbirini dengeler.

Çevrimdışı çilekliii

• Üye
  • *
« Yanıtla #95 : Kasım 17, 2009, 02:29:25 ÖÖ »
hem yaratıcı hem de unutkan olabilir. genelde bu ikisi birbirini dengeler.
bende katılıyorum bu lafına bende daha çok unutkanlık oluyoo evet ama olsun biraz düşününce atırlamak istediğimi hatırlıyorum:D

Çevrimdışı kahireli

• Üye
  • *
« Yanıtla #96 : Kasım 17, 2009, 03:21:53 ÖÖ »
Ayıkken cevabını bulamadığı soruların cevaplarını bulur.Unuttuğu şeyleri hatırlar.Mistik bir alemdedir.Ama herşeyden önce huzurlu,sakin ve rahattır.

Çevrimdışı mavi çilek

• Üye
  • *
  • acıların kadını
« Yanıtla #97 : Kasım 17, 2009, 04:13:53 ÖÖ »
içtiği esrarın kalitesine etkisine bağlıdır..
güldüreni var ağlatanı var psy var mala badi köprüsü var.

Çevrimdışı JiJi

• Üye
  • *
  • Olmasinlari olmayacaklari olmadilari unut !
« Yanıtla #98 : Kasım 19, 2009, 04:00:50 ÖÖ »
yerine , zamanına , kişisine göre degişiyor tabi..Her bünye bir degil.
net olan bir şey varki daha anlaşılabilir yada daha anlaşılamaz oluyor.

Çevrimdışı Kai'CkuL

• Üye
  • *
  • ah minelaşk ve minelgaraib..
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #99 : Kasım 19, 2009, 04:09:06 ÖÖ »
esrar içenin kişiliği olmaz diyecem,
kızacaksınız.
demiyorum.
demedim varsayın.

Çevrimdışı themdx

• Üye
  • *
« Yanıtla #100 : Kasım 19, 2009, 07:12:42 ÖS »
Kafayı çalıştırır sorulan sorulara yanlıs olsa bile tak diye cevap verir.Ama her insanda olurmu biLemem :D

Çevrimdışı dance_4_life

• Sessiz Üye
  • *
« Yanıtla #101 : Ocak 01, 2010, 05:45:10 ÖÖ »
arkadaşlar içinizde bu konu hakkında çok tecrübeli olanlar muhakkak vardır ancak benim düşünceme göre içmesini bilirsen o kafayla sıradan düşünceleri aşarak diğer insanlardan daha antıklı ve daha derin düşüncelere sahip olursun.şöyle bir örnek vereyim.
2 sene önce babamla beraber yeni bir işe girmek için sektör araştırmaya başladık.tam 5 ay bu derin çaplı araştırma sürdü.bir akşam kafam balyoz gibi nete girdim ve sektörlere bakındım bişey dikkatimi çekti bir dış ticaret firmazının ilanını gördüm.yurt dışından her türlü ithalat ihracat diye.o an ampulu gördüm:D kafam güzel olduğu için derin derin düşündüm ve yurt dışından bakır getirtmeyi buldum.işin detayını iyice araştırdım bu işi babama sundum ve allaha şükür şuan bu işi yapıyorum çok şükür sağlam rakamlar kazanıyorum.normal bir kafayla hayatta aklıma gelmicek derinlikte düşündüm ve şuanki konumumu esrara borçluyum.
kimisi eğlence için kimisi rhatlamak için kimisi bağımlılıktan kimisi bayılmaktan zevk aldığı için içiyor ama ben birşeyi keşfettim.dumanla beraber beynin odaklandığı konu üzerinde çok fazla yoğunlaşarak normal birinin düşünemeyeceği şeyleri kurgulayabiliyorum böylece hayatımı daha kolay hale getirebiliyorum.

Çevrimdışı yapıştır

• Üye
  • *
« Yanıtla #102 : Şubat 04, 2010, 02:36:01 ÖS »
harman kalınca sinir.
detay ve şüphe.
güven sorunu.

ben bunları görüyorum kendimde

aliotti

• Ziyaretçi
« Yanıtla #103 : Şubat 05, 2010, 12:58:52 ÖS »
bu maddeyi kullananlar FARKLI olur . . .

Çevrimdışı AzcıkHuzur

• Üye
  • *
« Yanıtla #104 : Mart 26, 2010, 06:08:14 ÖÖ »
içen insanın kişiliği iyi olur normal şartlar altında bence ama yakalanma korkusu toplumdan dışlanma korkusu falan piskolojik olarak insanı kötü etkiliyor...

Çevrimdışı Goztepe

• Üye
  • *
  • Sarıcağın tek bi sigara var oda börek!
« Yanıtla #105 : Mart 27, 2010, 01:48:36 ÖÖ »
Sen her başka bi dalgayı içtiğinde kişiliğini değiştiriyon mu saçmalık bence kişilik belirli bi yaşa kadar oturur sonrasında hayat şartlarına göre devam eder...

Çevrimdışı nidhogg

• Üye
  • *
« Yanıtla #106 : Haziran 29, 2010, 03:30:45 ÖÖ »
Sen her başka bi dalgayı içtiğinde kişiliğini değiştiriyon mu saçmalık bence kişilik belirli bi yaşa kadar oturur sonrasında hayat şartlarına göre devam eder...

Cigarayla değil de içkiyle kişiliği değişen çok insan gördüm. Sessiz sakin çok adam içince aslan kesiliyor.

Çevrimdışı Goztepe

• Üye
  • *
« Yanıtla #107 : Haziran 29, 2010, 08:19:30 ÖÖ »
Cigarayla değil de içkiyle kişiliği değişen çok insan gördüm. Sessiz sakin çok adam içince aslan kesiliyor.
Kesinlikle, bi arkadaşım vardı benle aynı yaşta bundan 2 sene öncesine kdr gayet normaldi her gün alkol her gün alkol şimdi hani hep saldırcakmış gbi konuşmaları falan çok değişti sinirsel bi yapı veriyo insana

Çevrimdışı kovapetfolyoigne

• Üye
  • *
  • kah kah kah
« Yanıtla #108 : Temmuz 13, 2010, 11:14:47 ÖS »
sadece kendi toplumumuzdan bakış atmayalım, açılalım örneğin amerikadaki cetelerin, cinayetlerin..vb genel sebebi esrar kaynaklıdır. beyindeki bazı şeylerin doldurulmamasından kaynaklanan bir durum. THC=sakinleştirici sakinlik verir burda haklısınız, fakat sakinlik hertürlü kulanılabilir. bizim gibi kapalı bir toplumda insanları sakinleştirir ama bu zaman ve uzam farklıklarında değişime yol açabilir. algısız kavramlar boş kavramsız algılarda kördür. içsel düşünceyi (korku,tedirginlik,gerginlik..vb) bastırdığı için o kişi için yapılması gereken çok rahat yapılır. akıllı olan bir insan esrar kullanmaz, o esrar kulanır. alkol ve esrarla hertürlü saçmalık yapılabilir.sebep bilinçin yarı açık olması ama uyarıcı familyası veya sentetiklerle kafa bulan biri cebinde parası olduğu sürece dış dünyaya karşı hiçbir zararı olmaz çünkü blinç tamamen dış dunyaya kapalıdır. yani kısacası kişilik açısından esrar göreceli bir kavram. esrarlı gözler her yöne bakabilir.

Çevrimdışı Bi'sonNefes

• Üye
  • *
  • yüreğim genelevi...
    • Cannabist
« Yanıtla #109 : Temmuz 14, 2010, 04:15:38 ÖS »
sadece kendi toplumumuzdan bakış atmayalım, açılalım örneğin amerikadaki cetelerin, cinayetlerin..vb genel sebebi esrar kaynaklıdır. beyindeki bazı şeylerin doldurulmamasından kaynaklanan bir durum. THC=sakinleştirici sakinlik verir burda haklısınız, fakat sakinlik hertürlü kulanılabilir. bizim gibi kapalı bir toplumda insanları sakinleştirir ama bu zaman ve uzam farklıklarında değişime yol açabilir. algısız kavramlar boş kavramsız algılarda kördür. içsel düşünceyi (korku,tedirginlik,gerginlik..vb) bastırdığı için o kişi için yapılması gereken çok rahat yapılır. akıllı olan bir insan esrar kullanmaz, o esrar kulanır. alkol ve esrarla hertürlü saçmalık yapılabilir.sebep bilinçin yarı açık olması ama uyarıcı familyası veya sentetiklerle kafa bulan biri cebinde parası olduğu sürece dış dünyaya karşı hiçbir zararı olmaz çünkü blinç tamamen dış dunyaya kapalıdır. yani kısacası kişilik açısından esrar göreceli bir kavram. esrarlı gözler her yöne bakabilir.

Katılmıyorum. Eğer bir cinayet işlenecekse ya da başka herhangi bir suça gidilecekse kişi bahane olarak kendisine esrarı, alkolü ya da ne bileyim herhangi  başka bir dalgayı seçebilir, ancak esrarlı gözler her kişide her yöne bakmaz aga.

Çevrimdışı Goztepe

• Üye
  • *
« Yanıtla #110 : Temmuz 14, 2010, 07:31:12 ÖS »
Ben daha hiç bi yerde duymadım esrar içen şahıslar cinayet yaptı hırsızlık yaptı falan yaptı filan yaptı genellikle verdiği etki rahatlıktır uyuşukluktur nadiren tribe giren olur ama kafası genelde aynıdır sakinleştirir keyif verir.Sakinlik nasıl farklı bi şekilde kullanılır?Bahsettiğin soğukkanlılık ise eyvallah fakat sakinlik hiç kimseyi aç kalmış kurt gibi saldırgan yapmaz aksine karnı doymuş aslan gibi yatırır!

Çevrimdışı mavi çilek

• Üye
  • *
  • acıların kadını
« Yanıtla #111 : Temmuz 14, 2010, 09:20:03 ÖS »
içen kişinin karakterine bağlı o mevzular ben normalde fitil olduğum insana bir şey yapmak istesem mesela ayık olsamda yaparım kafam güsel olsada yaparım... farketmez kafamın durumu.  ee bu duurmda suçu ota .okamı atmam lazım yani?

Çevrimdışı mavi çilek

• Üye
  • *
  • acıların kadını
« Yanıtla #112 : Temmuz 14, 2010, 09:22:41 ÖS »
-esrar içmiştim hakim bey, ne yaptığımın farkında değildim! elimdeki bir bıçak (nasıl yani) adamı 32 yerinden bıçaklamışım. yeni kendime geliyorum. ühühühüh ühühühüh bütün suçlu esrar benim bir alakam yok valla. ee eg eg kaka bu yasaklayın bunu.

-ben zanlı değilim kurbanım hakim bey esrarın kurbanıyım...

bu ne len  ;D ;D ;D

• Üye
  • *
  • kah kah kah
« Yanıtla #113 : Temmuz 14, 2010, 10:10:54 ÖS »
arkdaşlar siz belli ki etrafa zarar vermiyen kişiliklersiniz benim gibi ve birçokları gibi. ben genelleme yapmadım dostlarım iyi okumak lazım. ayrıca zararlı asabi sinirli olan insanlara kesinlikle keneviri tavsiye ederim. psikiyatrist olsaydım önüme geleni torbacıya yönlendirirdim ama benim bahsettiğim durumu amerikada aramaya gerek yok mesela esenlerin arka sokaklarına girin orda esrar tüketen gençlerin muhabeti çoğunlukla asarım keserim abi muhabetidir. muhtemelen bu forumdada bir kaç adet vardır o insan türevlerinden. biri birinin ırzına geçerken korkarsa yada tedirgin..vb olursa ırzına geçemez ama sakin olan o şahıs kolaylıkla ırza müdahale edebilir. bunu derdi sıkıntısı olan bir insanmı yapar hayır! öyle olsaydı değerlendirmeye almazdım. kim yapar biliyormusunuz içi doldurulmamış insan sıfatları yapar. içi boş olan insan esrar takılırsa, mevzudan mevzuya atlar durur. sizde kanaat getireceğiniz üzere bu insanlar yoğun. o yüzden değerlendirmeye almak lazım. o azınlıkdan banane diyebilirsiniz. ama bu konu başlığındaki soruyu cevaplamak için objektif olmak gerek.

Çevrimdışı Bi'sonNefes

• Üye
  • *
  • yüreğim genelevi...
    • Cannabist
« Yanıtla #114 : Temmuz 14, 2010, 11:05:33 ÖS »
Esrar içen kişilerle ilgili yapabileceğin bir sürü genelleme var ama "esrar adama suç işletir" demek doğru değil gözüm. Benim vurgulamak istediğim konu bu. "Suçlu tayfasının çoğu esrar kullanır" genellemesi ile "esrar içen kişilerin büyük çoğunluğu suç işler" genellemesi aynı değil. Bu forum tam olarak bu nedenle var.

Esrar içmek insani bir kabahattir, kişinin kendi tasarrufundadır, aynen sigara ve alkol gibi. Aç gazeteleri alkol alıp düğün basan, kaza yapan, adam öldüren armutların haberleri ile dolu. Bir tane "esrarlı iken zincirleme kazaya yol açtı" haberine denk gelemezsin. Sırf bu noktadan bile hareketle serbestçe çoluğa çocuğa satılabilen alkol bir yanda dururken "suça teşvik" konusunda esrarı ortaya koymak doğru olmaz.

Bütün bunların dışında "içi boş insan türevleri" olarak tanımladığın kişilerin atladıkları mevzuların da müsebbibi esrar değil, kendi kişilikleridir. Bu insanların arasında yoğun olarak esrar tüketen modellerin olması esrarın insanları illa ki ırza geçme teşebbüsünde bulunmaya iteceğinin göstergesi olamaz.

Bu ayrımı iyi yapmak lazım diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Goztepe

• Üye
  • *
« Yanıtla #115 : Temmuz 15, 2010, 01:41:36 ÖÖ »
arkdaşlar siz belli ki etrafa zarar vermiyen kişiliklersiniz benim gibi ve birçokları gibi. ben genelleme yapmadım dostlarım iyi okumak lazım. ayrıca zararlı asabi sinirli olan insanlara kesinlikle keneviri tavsiye ederim. psikiyatrist olsaydım önüme geleni torbacıya yönlendirirdim ama benim bahsettiğim durumu amerikada aramaya gerek yok mesela esenlerin arka sokaklarına girin orda esrar tüketen gençlerin muhabeti çoğunlukla asarım keserim abi muhabetidir. muhtemelen bu forumdada bir kaç adet vardır o insan türevlerinden. biri birinin ırzına geçerken korkarsa yada tedirgin..vb olursa ırzına geçemez ama sakin olan o şahıs kolaylıkla ırza müdahale edebilir. bunu derdi sıkıntısı olan bir insanmı yapar hayır! öyle olsaydı değerlendirmeye almazdım. kim yapar biliyormusunuz içi doldurulmamış insan sıfatları yapar. içi boş olan insan esrar takılırsa, mevzudan mevzuya atlar durur. sizde kanaat getireceğiniz üzere bu insanlar yoğun. o yüzden değerlendirmeye almak lazım. o azınlıkdan banane diyebilirsiniz. ama bu konu başlığındaki soruyu cevaplamak için objektif olmak gerek.
Arkadaşım senin bahsettiğin sakinlik; soğukkanlılık hatta lafı bile var Havlayan köpek ısırmaz ;D

• Üye
  • *
  • kah kah kah
« Yanıtla #116 : Temmuz 15, 2010, 02:29:12 ÖS »
hacıtlar tek bir kişilik yoktur. dünya saçma sapan kişiliklerle dolu muazzam bir objektifle bakmak lazım olaya. (rumuzuna dikkat etmedim) seninde dediğin gibi esrar suça teşvik etmez. ben suça teşvik eder demiyorum hatta tam tersine suçdan elini ayağanı bile çektirebilir çünkü esrarlı gözler ister istemez olaylar daha mantıklı ve yüksekden bakmayı emrediyor. ben 'onlara' azınlık olarak bakıyorum. türkiyeyi değerlendirirken kürtleride işin içine katmadan olmaz değilmi! benim merak ettiğim birşey daha var harman olan bir insanın kişiliği nasıl olur aceba! 1 aydır harmanım daha kimseye saldırmadım kendi içimde cebelleşiyorum. pisikolojik savaş. o yüzden yazılarımda bir asabilik varsa af ola.

• Üye
  • *
  • kah kah kah
« Yanıtla #117 : Temmuz 15, 2010, 02:31:14 ÖS »
ayrıca son bahsettiğim merakla alakalı forumda konu varmış. kaale almayın (:

Çevrimdışı muamma

• Üye
  • *
« Yanıtla #118 : Temmuz 20, 2010, 12:32:57 ÖS »
esrar içen insanlıktan çıkar..

Çevrimdışı Bi'sonNefes

• Üye
  • *
  • yüreğim genelevi...
    • Cannabist
« Yanıtla #119 : Temmuz 20, 2010, 12:35:20 ÖS »
esrar içen insanlıktan çıkar..

Eyvah...