Esrar Nasıl Yetiştirilir, Kenevir Nasıl Yetiştirilir

Esrar yani kenevir bitkisi nasıl yetiştirilir.
Google nesli olduk çıktık. "Yemek nasıl yenir", "Çay nasıl içilir" herşeyimizi arar olduk, çünkü çok şeyimizi kaybettik.

Kayıplardayız kısacası. Ara bakalım aramaktan iyade öğrenmeye mi odaklansak ne?

Konumuz esrar nasıl yetiştirilir; sana ilkokulda fasulye diktimediler mi. Pamuğun arasına koyardın sonra filizlenirdi, gözlerin parıldardı, hayatında ilk defa senin vesilenle ortaya çıkan bir şeyi heyecanla izlerken. Ne oldu soldu gitti. Şimdi sıra esrar yetiştirmeye geldi demek.

Gördüğün gibi güneş, su ve hava.. Tüm bitki aleminin doğup gelişme sürecindeki gereksinimler. E bunları nasıl kullnacağını mı bilmiyorsun. Ya da aptalca ayrıntıları mı merak ediyorsun.

Aramaya devam et. Ama bu sitede bu sorunun cevabını bulamazsın. Önce cebinden kimliğini çıkar ve uyruğuna bak, hangi ülkede yaşadığını bil, kendine gel, hey sen..!

İçerik yayını

İçerik yayınları

target="_blank" rel="nofollow"> style="width:88px; height:31px; border:0;" alt="Yandex.Metrica" title="Yandex.Metrica: data for today (page views, visits and unique visitors)" onclick="try{Ya.Metrika.informer({i:this,id:12897127,type:0,lang:'tr'});return false}catch(e){}"/>